Programma.

Hierbij het volledige programma. Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen.

Woensdag 16 oktober

middagsessie 14.30-18.00
avondsessie   19.00-22.00

Onderdeel Ronde Categorie
Teamsprint Kwalificatie Ronde Mannen & Vrouwen
Teamsprint 1e Ronde Mannen & Vrouwen
Teamsprint Finale Mannen & Vrouwen
Teamsprint Huldigingsceremonie Mannen & Vrouwen
Ploegenachtervolging Kwalificatie Ronde Mannen & Vrouwen
Ploegenachtervolging 1e Ronde Mannen & Vrouwen
Afvalkoers Finale Mannen
Afvalkoers Huldigingsceremonie Mannen
Scratch Finale 10 km Vrouwen
Scratch Huldigingsceremonie Vrouwen

Donderdag 17 oktober


middagsessie 15.00-18.00

avondsessie   19.00-22.00
Onderdeel Ronde Categorie
Sprint Kwalificatie Ronde (28) Mannen & Vrouwen
Sprint 1/16 Finale Mannen & Vrouwen
Sprint 1/8 Finale Mannen & Vrouwen
Sprint 1/4 finale 1e ronde
Sprint 1/4 finale 2e ronde
Sprint 1/4 finale decider
Ploegenachtervolging Finale Mannen & Vrouwen
Ploegenachtervolging Huldigingsceremonie Mannen & Vrouwen
Scratch Finale 15 km Mannen
Scratch Huldigingsceremonie Mannen
Afvalkoers Finale Vrouwen
Afvalkoers Huldigingsceremonie Vrouwen

Vrijdag 18 oktober


middagsessie 13.30-16.45

avondsessie   18.00-22.00
Onderdeel Ronde Categorie
Sprint Halve finale 1e ronde Mannen & Vrouwen
Sprint Halve finale 2e ronde Mannen & Vrouwen
Sprint Halve finale decider Mannen & Vrouwen
Sprint Finale 1e ronde Mannen & Vrouwen
Sprint Finale 2e ronde Mannen & Vrouwen
Sprint Finale decider Mannen & Vrouwen
Sprint Huldigingsceremonie Mannen & Vrouwen
Omnium - race I Scratch 10 km Mannen
Omnium - race II Tempo Race 10 km Mannen
Omnium - race III Afvalkoers race Mannen
Omnium - race IV Puntenkoers 25 km Mannen
Omnium Huldigingsceremonie Mannen
Omnium - race I Scratch 7,5 km Vrouwen
Omnium - race II Tempo Race 7,5 km Vrouwen
Omnium - race III Afvalkoers race Vrouwen
Omnium - race IV Puntenkoers 20 km Vrouwen
Omnium Huldigingsceremonie Vrouwen
Individuele achtervolging Kwalificatie Ronde Vrouwen
Individuele achtervolging Finale Vrouwen
Individuele achtervolging Huldigingsceremonie Vrouwen

Zaterdag 19 oktober


middagsessie 15.00-17.45

avondsessie   19.00-22.00
Onderdeel Ronde Categorie
Keirin 1e Ronde Mannen & Vrouwen
Keirin 1e Ronde herkansing Mannen & Vrouwen
Keirin Halve Finale Mannen & Vrouwen
Keirin Finale Mannen & Vrouwen
Keirin Huldigingsceremonie Mannen & Vrouwen
Individuele achtervolging Kwalificatie Ronde Mannen
Individuele achtervolging Finale Mannen
Individuele achtervolging Huldigingsceremonie Mannen
Puntenkoers Finale Mannen
Puntenkoers Huldigingsceremonie Mannen
Puntenkoers Finale Vrouwen
Puntenkoers Huldigingsceremonie Vrouwen

Zondag 20 oktober


ochtendsessie 10.30-13.00

middagsessie   14.00-17.00
Onderdeel Ronde Categorie
1km tijdrit Kwalificatie Ronde Mannen
1km tijdrit Finale Mannen
1km tijdrit Huldigingsceremonie Mannen
500m tijdrit Kwalificatie Ronde Vrouwen
500m tijdrit Finale Vrouwen
500m tijdrit Huldigingsceremonie Vrouwen
Koppelkoers 30 km Vrouwen
Koppelkoers Huldigingsceremonie Vrouwen
Koppelkoers Finale Mannen
Koppelkoers Huldigingsceremonie Mannen